EICHHOLTZ

EICHHOLTZ

Jeśli szukasz innych produktów marki EICHHOLTZ - zadzwoń lub napisz do Nas, mamy w sprzedaży pełna ofertę mebli, oświetlenia i akcesorii marki EICHHOLTZ. Przygotujemy specjalną indywidualną ofertę dla Ciebie.

Eichholtz — luksusowe lampy

Eichholtz to marka specjalizująca się w produkcji między innymi lamp luksusowych, które nie pozwalają odciągnąć od siebie wzroku. Wyróżniają je niepowtarzalne formy, użycie najwyższej jakości materiałów oraz zdobienia pełne przepychu. Same w sobie są wyjątkowymi dodatkami do wnętrz — upiększają każde mieszkanie także przed włączeniem światła. Eichholtz lampy zaprojektowane zostały z myślą o przestrzeniach urządzonych w stylu glamour, boho oraz art deco. 

Eichholtz — lampy wiszące i stojące 

Każda lampa Eichholtz wykonana została ze szczególnym okiem do detali. Najważniejszą rolę odgrywają w ich przypadku pozłacania i zestawienia kolorystyczne. Złoto połączone z miedzią lub czernią wzajemnie uzupełnia się i sprawia, że lampy Eichholtz są pełne przepychu. To wyposażenie skierowane do właścicieli domów chcących zaznaczyć swój nietuzinkowy gust. 

Lampy Eichholtz | Oświetlenie luksusowych wnętrz 

Oświetlenie Eichholtz będzie doskonałym dopełnieniem wnętrz, w których zastosowano bogato zdobione meble, eleganckie dywany i inne stylowe dodatki. Jednak ich niepowtarzalny design sprawia, że z powodzeniem posłużą do rozświetlenia gabinetów urody, oficjalnych restauracji, biur, instytucji publicznych, muzeum i galerii. Eichholtz lampa spotykana jest także w luksusowych hotelach, często butikowych, gdzie duży nacisk kładzie się na nietuzinkowe akcesoria. 

Lampa Eichholtz | Oświetlenie 

Kinkiet Eichholtz oświetla pomieszczenie ciepłym blaskiem, a jego klosz składa się z żebrowanego, szkła. Dostępne są także wersje miedziane, swoim wyglądem nawiązujące do lamp używanych w poprzednich epokach. Żyrandol Eichholtz oferowany jest przez markę w wielu odsłonach — w tym wersja o kształcie przypominającym krople wody. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty marki Eichholtz, dostępnej w LaMarta.pl. Znajdź swój nowy Eichholtz kinkiet lub lampy, takie jak żyrandol i lampa stołowa Eichholtz. W naszym asortymencie przygotowaliśmy meble Eichholtz, takie jak fotel obrotowy. 

Zobacz także: Oświetlene Brilliant, lampy Lucide, lampy Maxlight