BRILLIANT

BRILLIANT

Lampy Brilliant — eleganckie oświetlenie do Twojego domu 

Marka Brilliant wyróżnia się niezwykle eleganckim wzornictwem. W tworzonych przez firmę lampach główną rolę grają detale i wysokiej jakości tworzywa. Warto zwrócić uwagę na bogate zdobienia, pozłacania, ciekawe wykończenia oraz śmiałe połączenia różnych materiałów — przykładowo drewna i metalu. Sprawdź lampy Brilliant dostępne w ofercie LaMarta.pl. 

Jak wykorzystać lampy Brilliant? 

Różnorodny asortyment Brilliant pozwala na zaaranżowanie lamp w reprezentacyjnych częściach domu, takich jak salon lub przedpokój. Umożliwia także praktyczne zaprojektowanie oświetlenia kuchni, sypialni, gabinetu, bądź pokoju dziecięcego. Co dokładnie oferuje Brilliant? Lampy przygotowane przez producenta to modele wiszące, stojące, kinkiety, a także mniejsze lampy biurkowe. Za ich pomocą znajdziesz mocne oświetlenie główne oraz dobierzesz do niego lampy punktowe, które doświetlą strategiczne punkty każdego pomieszczenia — może być to przestrzeń nad blatem w kuchni lub miejsce koło łóżka w sypialni. 

Brilliant — lampa sufitowa i biurkowa 

Lampa sufitowa jest niezbędnym elementem w każdym pomieszczeniu, dlatego należy wybrać ją z największą uwagą. Brilliant lampa sufitowa zawiśnie nad stołem w jadalni, w centralnej części sypialni i wielu innych pomieszczeń — w ofercie przygotowaliśmy modele w kolorze złota, miedzi, czerni, bieli i wielu innych barw, które z łatwością dopasujesz do kolorystyki każdej przestrzeni. Z kolei oświetlenie Brilliant na biurko można łatwo przymocować do jego krawędzi i wyregulować kąt padania światła. 

Oświetlenie Brilliant do salonu | Eleganckie lampy stojące 

Brilliant oświetlenie do salonu może składać się z lamp wiszących lub stojących. Warto także zestawić ze sobą dwa rodzaje lamp i model stojący umieścić w pobliżu sofy lub telewizora. Ciekawą propozycją są lampy w formie reflektora — np. z wykończeniem w kolorze rdzy. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty Brilliant w LaMarta.pl — oferujemy lampy wewnętrzne i oświetlenie do ogrodu.