LUCIDE

LUCIDE

Lucide — lampy nowoczesne i do eleganckich wnętrz 

Lampy Lucide charakteryzują bogate zdobienia i nowoczesne wzornictwo. Każda lampa Lucide to małe dzieło sztuki, które ozdobi Twoje mieszkanie i sprawi, że wnętrza zyskają niepowtarzalny charakter. Co obejmuje szeroka oferta marki Lucide? Lampy wiszące, stojące, na biurko, a także lampy ogrodowe. Wśród dostępnych modeli znajdziesz niespotykane w innych markach modele z linii EXTRAVAGANZA, które z powodzeniem mogą ozdobić także wnętrza eleganckich restauracji. Sprawdź, jakie oświetlenie Lucide przygotowaliśmy w LaMarta.pl i złóż swoje zamówienie. Chętnie pomożemy w wyborze lampy — wystarczy, że skontaktujesz się z Działem Obsługi Klienta. 

Lampy Lucide | Design i zdobienia 

Barwami dominującymi w lampach Lucide jest przede wszystkim złoto oraz czerń. Te dwa kolory zestawione ze sobą doskonale uzupełniają się, tworząc jedne z najbardziej eleganckich lamp dostępnych na rynku. Warto zwrócić także uwagę na miedziane lampy, które swoją stylistyką nawiązują do oświetlenia stosowanego w minionych epokach. 

Lucide oświetlenie jest jednym z nielicznych na rynku, do którego produkcji wykorzystano tak wysokiej jakości materiały. Przyglądając się bliżej naszej ofercie, z pewnością znajdziesz lampy pozłacane, z metalu oraz stworzone przy użyciu bawełnianych elementów. 

Jak urządzić mieszkanie lampami Lucide 

Kuchnia, salon oraz sypialnia to miejsca, w których z powodzeniem możesz użyć lamp wiszących Lucide. Jeśli te przestrzenie urządzone są w stylu glamour, przygotowane przez nas oświetlenie świetnie je dopełni. Kinkiet Lucide warto zamontować w miejscach w kuchni, wymagających dodatkowego oświetlenia — może być to przestrzeń nad blatem lub w pobliżu lodówki. 

Oświetlenie Lucide do ogrodu 

Lucide lampa wisząca i stojąca to nie jedyne rodzaje oświetlenia, jakie ma w swoim asortymencie marka. Jeśli chcesz zadbać o jak najlepszą widoczność w ogrodzie, urządź go przy pomocy lamp ogrodowych Lucide. Przydomową przestrzeń możesz rozświetlić przy użyciu kinkietów oraz lamp w kształcie latarni.