O firmie

Projektowanie i dystrybucja oświetlenia

Specjalizujemy się w detalicznej i hurtowej sprzedaży osprzętu elektroinstalacyjnego, elementów oświetleniowych. Naszą domeną jest także projektowanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Chcąc zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, stale śledzimy najnowsze osiągnięcia w branży i podnosimy nasze umiejętności.

Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami elementów elektroinstalacyjnych (OSPEL, KARLIK, EFAPEL, KONTAKT SIMON, GIRA, BERKER, TAAJ) i oświetleniowych (ANS LIGHTING, BPM LIGHTING, CHORS, MARKSLOJD, PHILIPS, RAMKO, ILLUMINAZIONE, EGOLUCE, FALKO, ARTEMIDE, NOWODVORSKI, ORLICKI DESIGN, LUMINES, DELTA LIGHT, SPOTLIGHT, BRITOP LIGHTING, LUMINA DECO, SPOTLINE, MASSIVE, CANDELLUX, ASTRO LIGHTING, ITALUX, LINEA LIGHT, CLEONI, KANDELA, RABALUX). Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości rozwiązania dekoracyjne i techniczne: od żyrandoli, plafonów, kinkietów, oczek halogenowych, lampek nocnych, oświetlenia do kuchni, łazienki, salonu, biura przez gamę lamp ogrodowych, słupków i opraw do ziemi, reflektorków kierunkowych, po taśmy i źródła LED, zasilacze i transformatory.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy mailowo lub telefonicznie. Klientów pragnących skorzystać z naszych usług, zapraszamy także do biura w Poznaniu. Pomożemy wybrać optymalne pod każdym względem oświetlenie. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia dotyczące asortymentu i warunków sprzedaży. Chętnie nawiążemy też współpracę z projektantami, architektami oraz przedsiębiorstwami wykonawczymi.

LaMarta.pl – Energooszczędne, nowoczesne oświetlenie.
Znakomita jakość i atrakcyjne ceny!

 

Sprawdź Nasze pozytywne opinie na:
Opinie o Lamarta.pl na Opineo.pl

Jesteśmy pełnoprawnym uczestnikiem serwisu OPINEO.PL


Opinie o Lamarta.pl na Opineo.pl
Znajdź Nas na portalu facebook lub kliknij niżej:

 

Promocja "Rabat na Całe Zakupy"

Podany rabat nie dotyczy producentów: AZZARDO, AZZARDO TECHNOLINE, ZUMA LINE.