LUTEC

LUTEC

Niemiecka marka LUTEC produkuje lampy o wyjątkowo nowoczesne i funkcjonalne. Innowacyjne lampy LUTEC sprawdzają się w różnych kompozycjach ogrodowych na elewacjach budynków i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór wielu rodzajów lamp od marki LUTEC.

Lutec | Nowoczesne lampy w Lamarta.pl 

Lutec to minimalistyczne lampy o nowoczesnym designie. Cechuje je prostota, która sprawdza się w różnych wnętrzach oraz na zewnątrz. Lutec lampy dają możliwość oświetlenia większych powierzchni, a także doświetlają wybrane fragmenty ogrodów i pomieszczeń. Produkty wykonane z najwyższych jakości tworzyw, które pozostają odporne na wilgoć i pyłki. Sprawdzają się do wielu koncepcji, w tym stanowią doskonałą oprawę świetlną w miejscach publicznych. 

Jak wykorzystać Lutec lampy? 

Lampy Lutec występują w wersji z czujnikiem oraz ze standardowym włącznikiem. Sensor ruchu pozwoli wygodnie zapalić światło przy podjeździe, w okolicach altanki lub tarasu. Dodatkowo zapewni dużą oszczędność światła - wyłaczy się, gdy nie będzie już potrzebne. 

Marka stawia na ekologiczne rozwiązania, proponując swoim klientom lampy solarne. Panele umieszczone zostały w najmniej widocznych miejscach na lampach i pozwalają na działanie przez wiele lat po zmroku, bez potrzeby wymiany. 

Niewielkie kinkiety warto umieścić w najbardziej reprezentacyjnych miejscach ogrodu lub mieszkania. Umożliwią wyeksponowanie kwiatów, ozdób i innych ważnych obiektów. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie główne światło nie sięga, a potrzebne jest doświetlenie. 

Kolorystyka i tworzywo wykonania | Oświetlenie Lutec 

Producent Lutec proponuje klientom lampy wykonane w stonowanej kolorystyce - produkty występują w odcieniach szarości, bieli oraz klasycznej czerni. Dzięki tej gamie kolorów można dopasować je do wielu rodzajów wyposażenia domowego i elewacji. 

Lutec zadbał o praktyczne rozwiązania w postaci np. podświetlanych lamp na numer domu. Wiele lamp utrzymano w stylistyce vintage i nawiązują one do produktów stosowanych w poprzednich epokach.   

Lampy zewnętrzne Lutec wykonano ze stali i aluminium. To tworzywa odporne na powstawanie korozji i uszkodzeń. Na ich powierzchni nie tworzą się zarysowania, kolory lamp nie blakną oraz nie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Doskonała inwestycja na lata! 

Zobacz także lampy innych producentów takich jak Astro Lighting,Spot Light i Nowodvorski EXP