Lampy Dalber

Lampy Dalber

Lampy Dalber tworzone są z myślą o pokojach dziecięcych - marka posiada w swoim asortymencie wersje stojące oraz wiszące, wykonane w pięknych, pastelowych kolorach. Każda z lamp zawiera miłe dla oka grafiki, przedstawiające kwiaty, gwiazdki, serduszka. Dalber lampy świetnie sprawdzają się zarówno w pokoju chłopców, jak i dziewczynek. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty lamp Dalber dostępnych w sklepie internetowym Lamarta.pl. 

Dalber — lampy do pokoju dziecięcego 

Pokój dziecięcy to jedno z najważniejszych miejsc dla każdego malucha. Miejsce przeznaczone jest do odpoczynku, zabawy, a w późniejszym czasie także nauki. Dlatego należy przyłożyć szczególną uwagę do jego wystroju, który koniecznie powinien wpisywać się w gust dziecka, pobudzać kreatywność i pomagać w tworzeniu miłej atmosfery we wnętrzu. Wykorzystaj lampy dla dzieci Dalber z motywami kochanymi przez dzieci, wykonanymi w neutralnych barwach. 

Lampy do pokoju dziecięcego Dalber zostały wykonane przy użyciu podwójnego abażuru. Wewnętrzny posiada kolor, natomiast zewnętrzny jest zupełnie przezroczysty i posiada na swojej powierzchni namalowane pasy lub inne wzory. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany wysokości lampy. 

Ciekawą propozycją są lampki nocne Dalber w formie kinkietów wykonane z tworzywa sztucznego. Naniesione na nie wzory zostały pokryte farbą świecącą w ciemności, dzięki czemu delikatne światło utrzymuje się na nich nawet po zgaszeniu. Świetna propozycja dla dzieci bojących się spać w całkowitej ciemności! Niewielka poświata nie rozprasza, a jednocześnie rozświetla przestrzeń przy łóżku. 

Lampy dla dzieci Dalber - jakie modele oferujemy?

W ofercie LaMarta znajduje się oświetlenie Dalber, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Asortyment zawiera modele pokryte wpadającymi w oko różowymi serduszkami, zielonymi gwiazdkami, producent przygotował także wariant kwiatowy. Pokój chłopięcy udekorować można lampką z szarymi paskami lub niebieskimi akcentami. Zachęcamy do składania zamówień w sklepie online LaMarta.pl.